Kursy

Rejestracja Terapia manualna – moduł 4
CALENDAR ICON
Kalendarz

Sprawdź kalendarz kursów i szkoleń prowadzonych przez naszą firmę. Jeżeli chcesz posiąść odpowiednią wiedzę i umiejętności z zakresu: diagnostyki, oceny i terapii funkcjonalnej, która pozwoli Ci na to by pomagać innym, wybierz odwpowiednie szkolenie dla siebie. Szkolenia oparte na medycznej ewidencji naukowej (EBM – Evidence Based Medicine): Kinetic Control, The Movement Solution, The Performance Matrix, MSI, KPU.

logoKineticControl-small
Kinetic Control Moduły

Ścieżka kształcenia Kinetic Control w systemie modułowym. Diagnostyka, ocena i terapia funkcjonalna dla poszczególnych części ciała. Ukończ szereg szkoleń funkcjonalnych, sprawdź się i zostań specjalistą KINETIC CONTROL MOVEMENT THERAPIST.

the-movement-solution-kc
The Movement Solution

15 dni z Kinetic Control, które odmienią Twoją praktykę kliniczną. Kompleksowe rozwiązanie pozwalające poznać koncepcję w trzech spotkaniach po 5 dni, to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie – diagnostyka, ocena, terapia funkcjonalna.

THE PERFORMANCE MATRIX ICON
The Performance Matrix

TMP Pro jest uznanym międzynarodowym rozwiązaniem do zarządzania zdrowym ruchem. Narzędzie jest dostępna dla wszystkich praktykujących specjalistów. Zaprojektowany, aby w pełni zintegrować pracę w firmie. TPM Pro pozwala osiągnąć wizję przekształcenia, podnieść jakość życia Twojego pacjenta, za pośrednictwem dedykowanego, zorientowanego na klienta pakietu.

mcconnell-logo-fizjoterapia
Koncepcja McConnell

Koncepcja McConnell to szkolenia dla fizjoterapeutów, trenerów sportowych i innych specjalistów, którzy w swojej pracy chcą zrozumieć wpływ postawy i ruchu jako sprawczy czynnik mięśniowych objawów i korzystnych efektów rozkładu tkanki miękkiej przy użyciu zazwyczaj taśmy endura TAPE, aby natychmiast zmniejszyć ból i zoptymalizować efekty leczenia.

msi-v-fizjo-sport
Movement System Impairments (MSI)

Układ ruchu jest fizjologicznym systemem, którego główną funkcją jest generowanie ruchu w organizmie jako całości lub częściowo. Tak jak w przypadku innych układów w organizmie, tutaj również powstają dysfunkcje, które muszą być właściwie zdiagnozowane i leczone. To właśnie fizjoterapeuta jest osobą odpowiedzialną za prawidłową ocenę i rehabilitację tego systemu.

konflikt-panewkowo-udowy
Konflikt Panewkowo – Udowy

Pomiędzy dolną częścią kręgosłupa a stawem biodrowym istnieje ścisła zależność podczas wykonywania funkcjonalnych zadań. W związku z tym istnieje konieczność/potrzeba oceny i interpretacji tych obszarów, jako skoordynowanych jednostek funkcjonalnych. Jest to ważne w kontekście zmniejszenia dolegliwości bólowych pacjenta i jego powrotu do codziennej sprawności ruchowej.

kursy
Regulamin

Dowiedz się jaki jest regulamin szkoleń z fizjoterapii, prowadzonych przez FIZJO-SPORT. 1. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu, 2. Kwalifikowanie na listę uczestników szkolenia …

Kompleksowe spojrzenie na pacjenta – od diagnostyki po programowanie strategii terapii i leczenia w oparciu o najnowsze dowody naukowe. Zrozumienie zależności jak niekontrolowany lub nieprawidłowy ruch wpływa i generuje dolegliwości towarzyszące pacjentom

Telefon:+48 535 002 686 e-mail:biuro@fizjo-sport.pl

Login


Login
Załóż konto!
Hasło
Zapomniałeś hasła? (ZAMKNIJ)

Utwórz konto


Login
Email
Hasło
Potwierdź hasło
Chcesz się zalogować? (ZAMKNIJ)

forgot password?


Login lub hasło
(ZAMKNIJ)
Ładowanie