Kinetic Control Moduły

UKOŃCZ MODUŁOWĄ ŚCIEŻKĘ SZKOLEŃ KINETIC CONTROL
I ZOSTAŃ KINETIC CONTROL MOVEMENT THERAPIST

Przejdź przez 3 poziomy szkoleń modułowych Kinetic Control.

Wybierz szkolenia, w których chcesz uczestniczyć. W celu uzyskania certfikatu Kinetic Control Movement Therapist należy ukończyć Level 1 i Level 2 oraz 4 szkolenia z Level 3.

logoKOLOR_275_275
Wstęp Kinetic Control

Kursy Kinetic Control wprowadzają pojęcie dynamicznej stabilności i równowagi mięśniowej. Szkolenia fizjoterapia szczegółowo omawiają system ruchu jako źródło dysfunkcji i symptomów z nim związanych. Omówiona zostaje funkcjonalna klasyfikacji systemu mięśni wraz z typowymi wzorcami dysfunkcji w lokalnym (miejscowym) i globalnym systemie.

kinetic-control-moduly5
KC Moduły Level 1

Zdobądź jedną z podstawowych umiejętności terapeutycznych, dzięki której będziesz w stanie ocenić skuteczność kontroli ruchu. Szkolenia te zapewniają fizjoterapeutom i lekarzom proste, skuteczne strategie, które pomogą poprawić i zoptymalizować ruch. Będziesz w stanie korzystać z nowych narzędzi pracy w fizjoterapii, które są podstawą w całym procesie przywracania sprawności pacjentów.

kinetic-control-modulyl2
KC Moduły Level 2

Ruch jest funkcją! Chcemy, aby Twoi pacjenci mogli poruszać się lepiej i tym samym uzyskać lepszą jakość życia. Kursy na tym poziomie dostarczają umiejętności, narzędzi do oceny i reedukacji błędnych wzorców ruchowych pacjentów. Kinetic Control pozwoli poprawnie zidentyfikować źródło dolegliwości (zaburzone wzorce ruchowe, dysbalanse mięśniowe), co ma kluczowe znaczenie dla dalszego procesu terapii.

kinetic-control-modulyl3
KC Moduły Level 3

Zaawansowane opcje ruchu z Kinetic Control. Celem tych kursów jest skupienie się na rozwoju umiejętności eksperta w zarządzaniu zaburzeniami i optymalizacji ruchu. Celem jest, aby poszerzyć swoje horyzonty pod kątem postępowania klinicznego z pacjentem.

Kompleksowe spojrzenie na pacjenta – od diagnostyki po programowanie strategii terapii i leczenia w oparciu o najnowsze dowody naukowe. Zrozumienie zależności jak niekontrolowany lub nieprawidłowy ruch wpływa i generuje dolegliwości towarzyszące pacjentom

Telefon:+48 535 002 686 e-mail:biuro@fizjo-sport.pl

Login


Login
Załóż konto!
Hasło
Zapomniałeś hasła? (ZAMKNIJ)

Utwórz konto


Login
Email
Hasło
Potwierdź hasło
Chcesz się zalogować? (ZAMKNIJ)

forgot password?


Login lub hasło
(ZAMKNIJ)
Ładowanie