O nas

MISJA ICON
Misja

Naszym celem jest nauczanie metod zapewniających większą skuteczność w leczeniu dysfunkcji ruchu oraz stawianiu trafnych diagnoz stanowiących podstawę procesu rehabilitacji i fizjoterapii. W oparciu o szereg o testów funkcjonalnych szukamy przyczyny występujących dolegliwości bólowych lub też pojawiającego się dyskomfortu. Opierając się na wynikach oraz na ewidencji naukowej staramy się dobierać skuteczne strategie terapii.

wykladowcy-fs
Wykładowcy

Specjaliści FIZJO-SPORT to wysoko wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów i naukowców, którzy spełniają się dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z zakresu zagadnień motoryki, ergonomii ruchu. Udostępniają szereg narzędzi do diagnostyki, oceny i terapii funkcjonalnej innym fizjoterapeutom i lekarzom. Wciąż poszukują, rozwijają i doskonalą swój warsztat. Ich publikacje można znaleźć w czasopismach branżowych jak również w czasopismach naukowych.

PRACA NAUKOWA
Praca naukowa

Fizjoterapeuci z naszego zespołu są mocno zaangażowani w działalność naukową i badawczą. Mając dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań realizujemy, współrealizujemy wiele różnych projektów badawczych. Specjaliści FIZJO-SPORT stale rozwijają się, a tym samym umacniają tym zespół badawczy. Publikujemy wiele ciekawych prac zarówno na łamach czasopism naukowych, jak i czasopism branżowych.

WYROZNIENIA ICON
Wyróżnienia

Każde wyróżnienie jest dla nas motywacją i mobilizacją do dalszej pracy nad ciągłym doskonaleniem i podnoszeniem zarówno jakości usług, jak i samych produktów. Miło wiedzieć, że to co robimy jest w jakimś stopniu zauważalne i przydatne w codziennej pracy w usprawnianiu i leczeniu pacjentów.

REFERENCJE ICON
Referencje

Dlaczego warto realizować szkolenia z fizjoterapii w FIZJO-SPORT. Poznaj opinie kursantów Kinetic Control, The Movement Solution, Movement System Impairments, Jenny McConnell, Shirley Sahrmann. Upewnij się co mówią uczestnicy warsztatów z fizjoterapii organizowanych przez FIZJO-SPORT. Liczne wypowiedzi wielu specjalistów fizjoterapii i lekarzy z Polski i innych krajów.

Kompleksowe spojrzenie na pacjenta – od diagnostyki po programowanie strategii terapii i leczenia w oparciu o najnowsze dowody naukowe. Zrozumienie zależności jak niekontrolowany lub nieprawidłowy ruch wpływa i generuje dolegliwości towarzyszące pacjentom

Telefon:+48 535 002 686 e-mail:biuro@fizjo-sport.pl

Login


Login
Załóż konto!
Hasło
Zapomniałeś hasła? (ZAMKNIJ)

Utwórz konto


Login
Email
Hasło
Potwierdź hasło
Chcesz się zalogować? (ZAMKNIJ)

forgot password?


Login lub hasło
(ZAMKNIJ)
Ładowanie