23 – 24.01.2015r., sala 004
Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu konferencję naukowo-szkoleniową pod nazwą: „Wyzwania współczesnej rehabilitacji i pielęgnacji”. Odbędzie się ona w dniach 23 – 24 stycznia 2015 roku.

Konferencja adresowana jest do osób zawodowo, naukowo lub społecznie zajmujących się problematyką szeroko rozumianej rehabilitacji, między innymi:

  • lekarzy,
  • fizjoterapeutów,
  • pielęgniarek
  • studentów tych kierunków kształcenia.

Podejmujemy te zagadnienia między innymi poprzez wykłady, panel ekspercki oraz warsztaty przygotowane do przeprowadzenia których chcieli byśmy zaprosić między innymi Państwa. Dla konferencji uzyskaliśmy akredytację punktową związaną ze szkoleniem specjalistycznym grup zawodowych w wysokości 10 punktów edukacyjnych. Mamy nadzieję, iż zbliżająca się konferencja wzbudzi Państwa zainteresowanie i stanie się ważnym wydarzeniem zarówno dla profesjonalistów, jak i aspirujących do ich grona studentów i absolwentów kierunków medycznych, fizjoterapii oraz pielęgniarstwa. Wierzymy, że pierwsza z cyklu planowanych konferencji poświęconych tej tematyce stanie się płaszczyzną dialogu, forum wymiany poglądów oraz ciekawych doświadczeń zawodowych.