Misja

fizjoterapia funkcjonalna kinetic control - usprawnianie, walka z bolemFIZJO-SPORT to konsultacje, edukacja, szkolenia z branży medycznej. Dbamy o jakość ruchu pacjentów. Szkolenia, które organizujemy dla specjalistów pomagają w usprawnianiu pacjentów, polepszają ich komfort życia korzystając z narzędzi i modelu pracy w oparciu o ruch. Posiadamy wyłączność na szkolenia z metod Kinetic ControlThe Performance Matrix, Movement System Impairments, które zyskują z roku na rok coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy. Stawiamy na nowatorski system oceny i treningu ruchu, który staje się podstawą fizjoterapii. Naszym celem jest nauczanie metod zapewniających większą skuteczność w leczeniu dysfunkcji ruchu oraz stawianiu trafnych diagnoz stanowiących podstawę procesu rehabilitacji i fizjoterapii. W oparciu o szereg o testów funkcjonalnych szukamy przyczyny występujących dolegliwości bólowych lub też pojawiającego się dyskomfortu. Opierając się na wynikach oraz na ewidencji naukowej staramy się dobierać skuteczne strategie terapii.

ebm-evidence-based-medicine

Kompleksowe spojrzenie na pacjenta – od diagnostyki po programowanie strategii terapii i leczenia w oparciu o najnowsze dowody naukowe. Zrozumienie zależności jak niekontrolowany ruch lub nieprawidłowy ruch wpływa i generuje dolegliwości towarzyszące pacjentom.

Szkolenia dla fizjoterapeutów, lekarzy,...
Akredytacja szkoleń
Pomagamy Pacjentom...
Historia
Plany na jutro...
Zapraszamy wszystkich do kontaktu i na szkolenia!

Kompleksowe spojrzenie na pacjenta – od diagnostyki po programowanie strategii terapii i leczenia w oparciu o najnowsze dowody naukowe. Zrozumienie zależności jak niekontrolowany lub nieprawidłowy ruch wpływa i generuje dolegliwości towarzyszące pacjentom

Telefon:+48 535 002 686 e-mail:biuro@fizjo-sport.pl

Login


Login
Załóż konto!
Hasło
Zapomniałeś hasła? (ZAMKNIJ)

Utwórz konto


Login
Email
Hasło
Potwierdź hasło
Chcesz się zalogować? (ZAMKNIJ)

forgot password?


Login lub hasło
(ZAMKNIJ)
Ładowanie