dr Micha Hadała - fizjoterapeuta, instruktor

Michał Hadała

Międzynarodowy instruktor Kinetic Control i The Performance Matrix
PhD (Medicine & Sport Science), MSc (Advance PT), BSc (PT)

Jego główne zainteresowania dotyczą tematów związanych z analizą, oceną, korekcją i prewencją patologii w obrębie narządu ruchu. Przez wiele lat związany ze sportem zawodowym i amatorskim. Jako terapeuta i trener pracuje z fizjoterapeutami na różnych Uniwersytetach w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Zajmuje się konsultingiem i treningiem młodych sportowców. Współpracował i uczył się od wielu utalentowanych specjalistów, fizjoterapeutów i rehabilitantów. Jest autorem wielu publikacji naukowych.

Więcej

dr Micha Hadała - fizjoterapeuta, instruktor

Szymon Gryckiewicz

Instruktor Kinetic Control, fizjoterapeuta

Pracuje jako fizjoterapeuta w Orvit Clinic w Toruniu. Ponadto współpracuje z zawodnikami z najlepszych klubów sportowych w regionie. W pracy ze sportowcami odpowiada głównie za prowadzenie treningu kontroli motorycznej i korekty dysfunkcji ruchowych. Rozwija swoje zainteresowania w zakresie analizy ruchu, biomechaniki oraz prewencji w sporcie uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, publikując doniesienia naukowe i współpracując z ortopedami z regionu.

Więcej

dr Micha Hadała - fizjoterapeuta, instruktor

Wojciech Zaręba

Specjalista ds. szkoleń Kinetic Control, fizjoterapeuta

Współpraca jako fizjoterapeuta z wieloma ośrodkami fizjoterapii. Prowadził wystąpienia na wielu konferencjach i warsztatach. Autor wielu publikacji. Pracownik dydaktyczny – Zakład Fizjoterapii GUMED. Doświadczony terapeuta, który w codziennej pracy zawodowej zwraca szczególną uwagę na analizę i ocenę wzorców ruchowych oraz korekcję dysfunkcji narządu ruchu. Przeprowadzenie szeregu testów funkcjonalnych oraz ocena strukturalna pozwala na dobranie indywidualnego programu rehabilitacji dla danego pacjenta.

Więcej

dr Micha Hadała - fizjoterapeuta, instruktor

Sarah Mottram

MSc MCSP MMACP

Dołączyła do zespołu założycieli Kinetic Control w 1995 roku. Nadal rozwija swoje zainteresowania i badania kliniczne w kierunku niekontrolowanego ruchu. W 1996 roku ukończyła Master of Science w dziedzinie fizjoterapii na University College w Londynie.

Więcej

dr Micha Hadała - fizjoterapeuta, instruktor

Mark Comerford

B.Phty. MCSP MAPA

’I’m motivated by movement!’ Założyciel Kinetic Control i Movement Performance Solution. Już od 1980 roku rozpoczął swoją pracę na Uniwersytecie Quensland w Australii. Jego badania i zainteresowania skupiają się na zrozumieniu ruchu i jego funkcji. Jako wybitny specjalista pracował w wielu znanych zespołach sprtowych. Na co dzień pracuje w swojej klinice w Brisbone (Australia) oraz uczy koncepcji Kinetic Control w wielu zakątkach świata. Już niebawem będzie również w Polsce.

Więcej

dr Micha Hadała - fizjoterapeuta, instruktor

Shirley Sahrmann

B.Phty. MCSP MAPA

Zainteresowana rozwojem i oceną systemów klasyfikacji zaburzeń ruchu oraz ćwiczeń stosowanych w tych zespołach. Książki: „Diagnostyka i leczenie zespołów zaburzeń ruchu” oraz „Zespoły zaburzeń systemu ruchu odcinka szyjnego, piersiowego kręgosłupa i kończyn” opisują poszczególne zespoły i metody ich leczenia. Dr Sahrmann jest profesorem fizjoterapii w Uniwersyteckiej Szkole Medycznej w St. Louis w Waszyngtonie. Otrzymała tytuł naukowy licencjata fizjoterapii, tytuł magistra i doktora z neurobiologii na tym samym Uniwersytecie. Prowadzi wykłady i warsztaty na Światowych Konferencjach Fizjoterapii w Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Danii, Szkocji, Anglii i wielu innych krajach.

Więcej

dr Micha Hadała - fizjoterapeuta, instruktor

Jenny McConnell

AM, FACP. B.App.Sc.(Phty), Grad.Dip.Man.Ther, M.Biomed.Eng.

Fizjoterapeutka, prowadzi prywatną praktykę w Sydney w Australii. Zaangażowana w badania problemów rzepki, barków i kręgosłupa. Odznaczona przez Rząd australijski za rozwój innowacyjnych technik fizjoterapii – leczenia bólu mięśniowo-szkieletowego i terapii. Prowadzi wykłady i warsztaty na całym świecie w zakresie zarządzania przewlekłych problemów mięśniowo – rzepkowych, kończyny dolnej, barku i kręgosłupa. Redaktorka w Clinical Journal of Sports Medicine, Manual Therapy oraz British Journal of Sports Medicine. Wyróżniona prestiżową nagrodą F.E. Johnson Memorial Fellowship (2006) za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki i medycyny w sporcie.

Więcej

dr Micha Hadała - fizjoterapeuta, instruktor

Alejandro Barbosa Romero

Fizjoterapeuta, Instruktor EPI

Fizjoterapeuta, współpracuje z wieloma klubami sportowymi. Jego podejście i profesjonalizm pomógł niejednemu zawodnikowi. Mocno zaangażowany w projekt igłowania przy użyciu USG. Prowadzi warsztaty i wykłady w Hiszpanii i krajach ameryki południowej

Więcej