Praca Fizjoterapeuta

Znasz narzędzia według koncepcji Kinetic Control, Movement System Impairments, McConnell Institute? Poszukujesz pracy, w której będziesz mógł je wykorzystywać na co dzień? Sprawdź poniższe oferty pracy! Z pewnością znajdziesz taką, która spełni Twoje oczekiwania.

Łączymy Pracodawców z rzetelnymi Fizjoterapeutami!

Informacje dodatkowe:

Firma poszukuje fizjoterapeuty, który ukończył szkolenie The Movement Solution lub Kinetic Control, Movement System Impairments, McConnell Insitute – 2-3 moduły (w przypadku nie spełnienia tego punktu – uzupełnienie wiedzy w pierwszym roku pracy). Praca w gabinecie fizjoterapii w Rzeszowie.

Zakres obowiązków:

  • Indywidualna praca z pacjentem- diagnostyka, ocena, terapia
  • Prezentowanie usług gabinetu
  • Uczestnictwo w targach, seminariach, festiwalach i innych wydarzeniach promujących
  • Przygotowywanie materiałów technicznych i marketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów na kierunku fizjoterapia
  • Ukończone szkolenie The Movement Solution, lub 3 szkolenia modułowe Kinetic Control, Movement System Impairments, McConnell Insitute
    (w przypadku nie spełnienia tego punktu – uzupełnienie wiedzy w pierwszym roku pracy)
  • Zaangażowanie, motywacja oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość innych koncepcji pracy w fizjoterapii mile widziane ale nie konieczne!
  • Predyspozycje do wyszukiwania i nawiązywania nowych kontaktów oraz samodzielnego prowadzenia pacjentów
  • Łatwość uczenia się od zespołu
  • Wysoki poziom motywacji i zapału do pracy oraz nauki
  • Orientacja na efektywność działań i wyniki pracy z pacjentami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) lub Open Office
  • Mile widziane dodatkowe atuty : )

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się zespole fizjoterapeutów
  • Umowa o pracę w stabilnej i wiodącej na rynku firmie, o zasięgu ogólnopolskim
  • Wsparcie techniczne w prezentacjach
  • Rozwój w oparciu o wysoki poziom skuteczności terapii Przygotuj CV, list motywacyjny + krótką prezentację w MS PowerPoint przedstawiającą Twoją osobę, umiejętności i zainteresowania

Chcesz dodać własne ogłoszenie o pracy?

Szukasz rzetelnego Fizjoterapeuty? Napisz do nas wiadomość na adres e-mail praca@fizjo-sport.pl

Jak aplikować? Co musisz zrobić?

Przygotuj CV, list motywacyjny + krótką prezentację w MS PowerPoint przedstawiającą Twoją osobę, umiejętności i zainteresowania (5 slajdów)
Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji przez poniższy formularz lub na adres e-mail: rekrutacja@fizjoterapiarzeszow.pl z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Skontaktuj się z pracodawcą

    Imię i Nazwisko (wymagane)

    E-mail (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    CV (wymagane)

    List motywacyjny (wymagane)

    Prezentacja w MS PowerPoint (5 slajdów) (wymagane)

    Maksymalny rozmiar pliku do 2,5MB