Fizjoterapia porusza ✅✅

W tej odsłonie kampanii Krajowej Izby Fizjoterapeutów przedstawiona jest Maria, która po pobycie w szpitalu (złamanie szyjki kości udowej) nie może wrócić do pełnej sprawności. Na swojej drodze spotyka Łukasza – fizjoterapeutę, który z sukcesem pomaga jej wrócić do sprawności. Nie bez znaczenia jest fakt, że Maria, chociaż sceptycznie nastawiona do rehabilitacji, sumiennie wykonuje zalecenia w ramach terapii, powtarzając w domu ćwiczenia, których wskazał jej fizjoterapeuta.

Fizjoterapia to leczenie ruchem ✅✅ Koncepcje: Kinetic Control, McConnell Institute, MSI – Movement System Impairments S. Sahrmann – to zbiór profesjonalnych rozwiązań, narzędzi pracy fizjoterapeuty – oferujący pełną i szczegółową diagnostykę, później wnikliwą analizę, która finalnie przekłada się na bezpośrednią pracę z pacjentem. Taki ciąg postępowania pozwala dobrze dobrać ćwiczenia i strategię terapii.

Jakie narzędzia wybrać, w jakim kierunku się rozwijać?

Najbliższe szkoleni, które odmieni Twoją praktykę kliniczną:

Zostań ekspertem ruchu i zapisz się na szkolenia już dziś! ?

Wiemy, że RUCH JEST NIEZBĘDNY dla codziennego życia, ale nie wszyscy rozumieją nieprawidłowe mechanizmy wzorców ruchowych oraz wpływ ośrodkowego układu nerwowego na ruch i patologię.

Dokładnie o tym właśnie uczymy się na kursach z Kinetic Control.

Poznaj krótkie wypowiedzi kursantów z Sewilli, którzy już doskonale wiedzą
jak ważny jest prawidłowy ruch w terapii z pacjentem?

#fizjoterapia #fizjoterapeuci #fizjo #fizjoMOCE #fizjosport #fizjoEDUKACJA #fizjoPACJENT
#zadbajojakokscruchu #kineticcontrol #msi #mcconnellinstitute #wzorceruchowe #zrozumruch #aktywnydzieciak
#aktywnie #cwiczenawf #FizjoterapiaPorusza