FIZJO-SPORT – SZKOLENIA DLA KAŻDEGO FIZJOTERAPEUTY I LEKARZA

[su_accordion]

[su_spoiler title=”Szkolenia fizjoterapia” open=”yes”]

Posiadamy wyłączność na szkolenia z metod Kinetic Control, The Performance Matrix, McConnell Institute, MSI, EPI, które zyskują coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy. Stawiamy na nowatorski system diagnostyki, oceny i treningu ruchu dający gruntowne podstawy do przeprowadzenia skutecznej terapii. Naszym celem jest nauczanie metod zapewniających większą skuteczność w usprawnianiu pacjentów i poprawy ich jakości życia.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Konsultacje medyczne”]

Z naszych porad korzystają zarówno specjaliści z innych gabinetów fizjoterapeutycznych i lekarskich, jak również sami pacjenci. Są to osoby w różnym wieku, którzy uczą się, studiują, pracują, lub są na emeryturze. Trafiają do nas pacjenci z dolegliwościami bólowymi, kontuzjami, urazami oraz różnymi schorzeniami. O opinię eksperta i terapię pytają się zawodowi sportowcy oraz osoby, które uprawiają różne dyscypliny sportowe rekreacyjnie. Porady udzielamy w naszych placówkach w Polsce i Hiszpanii.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Badania i praca naukowa”]

Zespół często angażuje się w różne projekty naukowe, badawcze. Współpracujemy z wyższymi uczelniami w kraju i zagranicą. Należąc do międzynarodowej grupy specjalistów Kinetic Control stale uczestniczymy w udoskonalaniu tej koncepcji pracy dla fizjoterapeutów i lekarzy. Efekty prac zespołu można śledzić na łamach czasopism naukowych: Fizjoterapia Polska, Journal of Sports Sciences, British Journal of Sports Medicine, jak również czasopism komercyjnych: Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Rehabilitacja w praktyce.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Konferencje i warsztaty – fizjoterapia, rehabilitacja, trening funkcjonalny”]

Jesteśmy obecni na wielu konferencjach i warsztatach skierowanych do specjalistów, fizjoterapeutów, lekarzy jak i pacjentów. Dołącz do grona tysięcy naszych zadowolonych klientów, którzy dzięki naszym wydarzeniom mają możliwość poznania najnowszych technik i trendów w fizjoterapii. Przedstawiamy, pokazujemy w praktyce jak implementować i wdrażać najnowsze doniesienia naukowe ze świata medycyny.

[/su_spoiler]

[/su_accordion]